pátek 5. dubna 2013

Balea - balzám na rty (lovely raspberry)


Když jsem zase vyrazila do DMka tak jsem obhlídla značku Balea. Jejich produkty nejsou až tak moc kvalitní, ale ta vůně? ♥ To by to člověk vždycky nejradši snědl :). A tím pádem je tahle recenze tak trochu u konce. Není moc co bych k tomuhle produktu řekla, ale tak aspoň něco málo:
 • vůně ♥
  • nijak ale nechutná :D narozdíl od Lip Smackerů :)
 • cena je u těchhle produktů nádherná :)
  •  tohle stálo myslím něco okolo 30kč
 • moc teda nehydratujou (trochu jo, ale žádná sláva to není)
  • ale nelepí! :) 
 • navíc obal je taky krásnej ♥
 • je to prostě takovej průměr produkt - mám z něj ale radost a využití pro něj určitě najdu :)

Hodnocení: 


6 komentářů:

 1. Mě u těchto kelímkových balzámů vždy vadilo že jsou nehygienické a člověk si vždycky musí umýt ruce před i potom co je použije. :( Ale kdyby to bylo v tubě tak si ho i možná koupím. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to máš pravdu no, já ho mám tady vedle počítače, takže to je v pohodě :) ale ven bych ho rozhodně nebrala :) ale koukala jsem že tam má Balea ještě nějaký v tubě myslím že čokoládový a ještě jedny, ale ty už nevím jakou měly příchuť, tak můžeš třeba kouknout na ty a budou ti vyhovovat :)

   Vymazat
 2. také se kelímkovým balzámům vyhýbám kvůli praktičnosti, ale zas na druhou stranu když si ho člověk položí vedle počítače, má si aspoň s čím hrát ;) máš hezký blog! Dávám like na gfc (petra lorietta), já na blogu gfc nemám, ale můžeš mi dát like na facebooku, moc to pro mě znamená ;) Předem děkuji! Dej mi vědět, kdyby sis také založila fb, nebo circles, či bloglovin, ráda dám like ;) Měj se hezky!

  www.lorietta.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesně tak no :) s tím s tebou souhlasím ;) ... dala jsem like a moc děkujeme za tvůj i za pochvalu :) moc to potěší ♥
   Hanny.

   Vymazat
 3. Od balei mám melounový a opravdu nádherně voní <3 super článek :P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jů tak melounový bych taky ráda vyzkoušela :)
   Hanny.

   Vymazat