středa 28. srpna 2013

Versace - Bright Crystal


Parfém Versace Bright Crystal

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.


Složení parfému Versace Bright Crystal

Hlava parfém - ledový akord, granátové jablko, yuzu
Srdce parfém - pivoňka, magnólie, lotosový květ
Základ parfém - rostlinná ambra, pižmo, dřevo akašuCo na to říká Hanny?
Podle mě se jedná o parfém nevtíravý, který se hodí na každé roční období. Není typicky letní, lehký a ovocný ani typicky zimní, těžký a dřevitý. Výdrž má skvělou, na oblečení vydrží klidně několik dní a pro obnovení parfemace stačí jen jednou nastříknout na kůži nebo oblečení a voníte krásně celý den ♥.


Flakónek je nádherný, vypadá jako křišťál a parfém je růžový. Jedná se o typicky holčičí duo - růžová + třpyt ♥. Stojí něco okolo 1900,- ale samozřejmě jde sehnat podstatně levněji. Já ho zakoupila na webových stránkách xparfemy.cz v akci za 650 kč. Hvězdiček ode mě dostává tento produkt 5/5 (nemám mu co vytknout) a vám ho všem vřele doporučuji!


Hodnocení: 

3 komentáře:

 1. Můj totálně nejoblíbenější parfém, měla jsem ho ve 30ml, teď už jsem si objednala 50, protože ho fakt zbožňuju :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky, nominovala jsem tě na LIEBSTER AWARD :)
  http://callmeketrin.blogspot.cz/2013/08/liebster-award.html

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Hanny, s velkou chutí jsem si přečetla tvou "křišťálovou recenzi" a s ještě větší chutí bych nejradši uháněla do parfumérie pro jednu "Versace lahvičku". Zatím si ho ale jen připíšu na seznam, protože na poličce se mi teď v plné slávě blyští tři nové parfémy, tak musím spotřebovávat postupně. Ale moc jsi mě nalákala.
  Měj se krásně.
  Pa pá, Vivi

  OdpovědětVymazat